Kurz Rezonance hojnosti

HOJNOST PŘICHÁZÍ JEN K TĚM, KTEŘÍ UŽ JI MAJÍ

Toto sdělelní se někomu může zdát podivné a nespravedlivé. Prosím přečtěte si jej ještě jednou. Jedná se o univerzální zákon. Bohatství a chudoba jsou vnitřní stavy mysli, jež se projevují ve vnějším světě jako tvá realita. Jedni vidí svět útrpný a druzí jako prostor pro smích a seberealizaci. V čem spočívá rozdíl ve vnímání?

Jak se uvnitř začít cítit bohatý, aby hojnost přišla do vašeho života naplno?

Mnozí movití se necítí naplnění. proč je tomu tak. Co nám přináší naplněnost a jak s tím hojnost souvisí? K tomu, abyste se cítili bohatí, nepotřebujete vlastnit velký majetek, avšak, jakmile se budete cítit bohatí, nabídky a péče o vás vám budou do života samy přicházet.

Myslíte si, že v rezonanci hojnosti jde jen o peníze? Není tomu tak. Každý z kurzů REZONANCE přináší esenci, která je podporující a hybnou silou v životě.

Rezonance HOJNOSTI je spojena s vděčností. Uzdravující silou, jejíž sílu působení poznáš cestou! 

Být bohatý je přirozenost bytí...

 • Máme právo být bohatí a ŽÍT NAPLNĚNÝ ŽIVOT: proč tomu tak není?
 • Hojnost a naplnění je PŘIROZENOST. Hojnost má být přirozenou vlastností tvé mysli a přitom panuje tolik omezení.
 • Hojnost lze žít a přesto ji většina lidí nemá. Proč?
 • ZMĚNÍME STAV z omezení.
 • Prvním z kroků této osobní cesty je zbavit se omezení a do plnosti a hojnosti života vstoupit. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

(Omluvte kvalitu zvuku, jedná se o má první videa. Zdaleka mi ještě nešlo být uvolněná a technické věci, jsme teprve vychytávali.)

V kurzech Rezonance je k dispozici "obří porce" videí, která si můžeš pouštět, kdy se ti zachce. Zaměřit se na oblast, která je je pro tebe důležitá, zdvojit si dávku práce nebo se vrátit kdykoliv zpátky „na opáčko”.  

CO KURZ OBSAHUJE?

Prvních 28 dní - pro každý den video, otázky a výzvy, meditace, relaxace a nebo audionahrávku.

Během 28 dní ti ve videích a audio záznamech Monika Hasalová předloží praktická témata, které ozřejmí, jaký je tvůj opravdový náhled na hojnost a svou sebedůvěru.

Jak se projevuje v člověku pocit nedostatku a nedostatečnosti. Jak vypadají  škodlivé vzorce myšlení a lze je přenastavit?  

Během videokurzu ti postupně ukážeme, co máš udělat, aby pozitivní změny v tvé hojnosti byly trvalé.

KOLIK KURZ STOJÍ?

Kurz stojí 3.690- Kč 

 

Kurz obsahuje

0
průvodce, který se věnuje pouze a jen tobě
0
nosných technik, které mění tvé vnitřní nastavení k hojnosti. Techniky jsou tvůj mocný nástroj, který použiješ i pro další témata tvého života.
0
návyků vedoucích ke změně. Návyky způsobí změnu i ve tvé síle, jasnosti a schopnosti říci ne omezením a ano životu podle sebe.
0
dní po sobě, 28 individuálních setkání vedoucích k tvé Hojnosti.
0
dní, které zajistí TRVALOST. Celkem tě dorovodím 98 dní. 1 měsíc každý den a další 2,5 měsíce v intervalech.

„Mnohdy žijí lidé v nedostatku a ve finančním omezení. To je tak velmi limitující, že i kdyby možnosti změny byly před nimi, nevšimnou si jich. I toto je tématem kurzu.
Změna fyzická, změna psychická a vytváření hojnosti na duchovní úrovni. Tím vším půjdeme krok za krokem.” 
Monika Hasalová 
monikahasalova.cz

Co si z kurzu Rezonace hojnosti odneseš?

Rozpoznáš, že mysl pracuje s tvým životem na základě přesvědčení, která dělí situace, lidi i výsledky na dobré a špatné. Poznáš, jaká omezení neseš sám ve své mysli a čím ti brání spojit se se svými zdroji. 

Hojnost je okolo nás realizována veškerým projevem, ale mi ji tak nevnímáme. Máme zaostřeno na hodnotu sebe skrze přijímání nás ostatními.  Vnímáme pak svou sebehodnotu o skrze schopnost vydělat si peníze. Finanční hojnost a náš pohled na ni je jen jednou z částí tohoto programu, přesto sem patří.

Naučíš se, jak nakládat s penězi, aby měly ochotu se u tebe držet. Naučíš se, jak vidět v energii peněz správnou hodnotu, jež je odrazem tvé sebehodnoty. Skrze uvědomění si své sebehodnoty si budeš umět říci o odměnu, o povýšení nebo o správné místo v konkrétní firmě.

Nebudeš motivován strachem, nýbrž úspěchem v práci, který přináší hodnotu nejen tobě, ale i ostatním. Svou energii věnuješ do projektů, které ti dávají vyšší smysl.

Umíš říci NE situacím, které ti nevyhovují a především umíš říci ANO situacím, které jsou v souladu s tebou, i kdyby to znamenalo vyjádřit odlišný názor vůči druhým.

Rozlišuješ, co je správné a kdy svou energií plýtváš, což se projevuje ztrátou finančních prostředků. Dokážeš vidět hojnost i tam, kde ti nebla zřetelnou.

Znáš postupy a způsoby jak svou energií nemrhat. 
Víš, jak povolat hojnost energii a mít sílu ve vlastním životě. Žiješ svou jedinečnost a tím jsi příkladem svým dětem, partnerovi i dobrým šéfem ve firmě. Cokoliv, co uděláš pro ostatní se ti pak mnohonásobně vrací.

A to stále ještě ani zdaleka není vše, co je v kurzu obsaženo.

Hojnost naše života je spojena s vděčností. Vděčnost je jednou z nejsilněji působících energií vůbec a je potřeba se ji naučit cítit, vnímat a uvědomit si ji. 

Zvu tě na cestu.  S láskou a vděčností Monika

A jak to vypadá uvnitř?

Přístup ke kurzu máš z mobilu, iPadu i v počítači.
Připojit se můžeš, jak potřebuješ. 

Dozvíte se

 • proč a co to vlastně ta „rezonance“ je
 • kde se vzal náš špatný pohled na peníze
 • jak se k energii peněz chovat
 • jak nám může pomoci naše prostředí k tomu, cítit se štastni

Prakticky

 • nakládáš s penězi přirozeně jako s vyjádřením vlastní sebehodnoty

 • umíš pro hojnost vytvořit místo ve svém životě
 • dozvíš se o působení omezujících přesvědčení, jejich původu a vzniku
 •  ukončíš ona omezující přesvědčení
 • otevřeš prostor pro hojnost a hojností se naplníš

Zjistíte

 • jak je to s oním tvořením si své vlastní reality
 • kde je ukryto štěstí z práce a rodiny
 • k čemu jsou nám i dnes dobré rituály
 • o závisti v souvislostech
 • o zákonitostech příjímání a dávání

Co nového máš k dispozici

 • v každém člověku jsou velké zdroje vitřní síly - o těch budeš vědět a spojíš se s nimi
 • poznáš, které tvé hodnoty, jenž uznáváš, jsou pro tebe podporující a které jsou falešné
 • ukáži ti způsob, jak mít ve svém životě duchovní cestu spolu s bohatstvím a hojností bez rozporu
 • jsi svým vnitřním klidem příkladem 

Co říkají ostatní?

názory od absolventů kurzu

Program Rezonance hojnosti mi doslova přeoral názory na to, co jsem považoval za důležité. Nikdo nás neučí nahlížet na hojnost jako na přítele, bytost a na peníze jako na energii k bytí. Jsem opravdu rád, že jsem se ke kurzu „nachomýtl”.
David41
Rezonance hojnosti mě posunula na jinou úroveň vnímání peněz jako energie. Vždy jsem tušil, že v téhle oblasti je toho ke zjištování mnohem více, než se na první pohled zdá. Stojí to za každou korunu a minutu vašeho času!
Robert52
Jestli máte dojem, že okolo vás není to, co potřebujete ať už peníze nebo čas, možnosti, tak tenhle program doporučuji. Vlastně mi bylo během pár dní jasné, že v mém životě ve vztahu k HOJNOSTI je toho potřeba změnit opravdu hodně. Díky!
Ivana31
Netušil jsem to! Absolutně BOMBA. Vůbec jsem netušil, že mám nějaká omezení. A už vůbec ne, jaká. Bylo tam pro mne překvapení každý den. Já jsem přece úplně v pohodě a jenom nemám dost peněz na svoje hračičkování (sochař). A teď koukám - změnil se mi svět. Změnilo mi to život. Tohle doporučuji každému. Díky!!!
Štěpán36
Našel jsem cestu jak se potkat s hojností a co všechno hojnost obnáší. Jaké si nesu vzorce a přesvědčení, které mi nedovolí se s hojností potkat tak v krásném rozsahu jaký je možný. Taky si odnáším zkušenost, že míra hojnosti je spojená s mou sebehodnotou a to v jakém rozsahu si vezmu, je jen má odpovědnost.
Míra46
Bylo pro mě skvělé se s hojností potkat, zavnímat jí jako bytost, splynout s ní a mít možnost rozhlédnout se okolo sebe jejíma/mýma očima. Uvědomit si, co jí škodí a devalvuje. Která přesvědčení je možné odložit...protože vše prochází vývojem. Ujistit se, že vždy...a mnohem dříve bude "vědět" ...zatímco já si budu na sebe hrát nějaké hry.
Martin46
Dobrý večer, z Vašeho kurzu jsem nadšená. Jsem vděčná, že jsem si ho darovala. Je plný spousty hlubokých informací. K videím se budu postupně vracet. Darování bankovky je pro mě jeden z těch silnějších v mém životě. Hojnost vidím všude....
Hanka