Dech proud života

České Budějovice

Nový cyklus dechu v Českých Budějovicích: 
termíny setkání:
8.3.
15.3.
21.3. změna na středu
5.4.
19.4.

Místo: U Černé věže 19, České Budějovice
přihlašte se na: info@vedomyzivot.com, cena: 2.790,-
záloha 1.000,-   na číslo účtu: 2800695815/2010 VS: 180308 

Cyklus dechu se skládá ze tří po sobě jdoucích částí - 3x (5x3 hodiny) kde není podmínkou pokračovat dál. 

Na první cyklus navazuje celodenní dechový program - neděle 29.4. - více o náplni vám sdělím osobně v průběhu našeho kurzu.

V prvém cyklu se seznamujeme s dechem způsobem, skrze který jej pak lze používat a rozvíjet. Jak o dechu napsat co vše se s ním pojí... Je mnoho technik, ale to je jako učit vás jezdit na koni bez toho, abyste se setkali s koněm.

Ukážeme jak první nádech souvisí s naším tělem, zdravým i mechanismy, které ovliňují naše jednání po celý život. Doslova se zde jedná o setkání se s dechem. 

V druhém cyklu budujeme energii ve svém těle a potkáváme se s tokem energie a naší schopností energii vybudovat a ponechat si ji pro sebe.

Ve třetím cyklu budeme pacovat s dechem meditačním, s očisnými dechy a práci dechu při meditaci.

Následování cyklu 2 a 3 není možné bez absolvování předchozích částí.

 

Začíná to prvním nádechem a končí posledním výdechem.  Dech oživuje, nabíjí energií, doprovází životem…  Kolik vydržíš bez jídla, kolik bez pití a kolik bez dechu?

Skrze dech se lze spojit se svou silou, uzdravit a zmírnit bolesti, ale také jej používáme na oddělení se od bolesti. Když nedýcháš - necítíš.

V našich životech máme narození dítěte spojeno s pláčem. Slýcháme: “Ten hodně brečí - to je dobře, bude mít silné plíce.” Ale je tomu skutečně tak? Jak vypadá první nádech a co vše je s ním spojeno?

 

První nádech a zkušenost s ním vytvoří vzorec, otisk který nastavuje náš vztah k dechu a energii, která přichází. Je to nevědomé a přitom tak silně působící. Působí to skrze celý náš život. Mnoho potíží přichází skrze dech a též již většina může být dechem změněna a upravena.

Dech je mocný nástroj k meditaci, ke spojení se svým podvědomím a spojením se svou vnitřní silou.

Co se stane pokud se na tento pramen znovu napojíme?

Jak ovlivní první nádech náš život?

Jak zajistit aby první nádech proběhl spontánně - co to přináší do života?

Jak pomoci sobě a svým dětem a to v jakémkoli věku spojit se s dechem a skrze něj se svým vnitřním prostorem a zdrojem energii uvnitř sebe.

Milí přátelé, tyto informace mohou zásadně změnit váš pohled na život a ovlivnit zdraví a kvalitu života vám i vašim dětem,

Nádech přijímáme energii, kterou výdechem proměňujeme na expresi, vyjádření se - pokud zde je nějaké omezení, projevuje se nedostatek v mnoha oblastech a úrovních života. 

Cyklud Dech proud života: České Budějovice, U černé věže 19
5 setkání, 2,5 - 3 hodiny  18:15 - (21: 15) 
cena za cyklus  2.790,- 

Vezměte s sebou podložku či deku na ležení, polštářek či bobíka na sezení, pohodlné oblečení a psací potřeby. 

Prosím přihlašte se Sáře na info@vedomyzivot.com, počet míst je omezený 

Na viděnou a v souladu s proudem našeho dechu Monika 

Prošla jsem s |Moničkou cyklus dechu. Je to jedno velké RANDE velmi krásné, silné, hluboké, niterné emocionální a především MÉ. Monička mě jemně přivedla k vlastnímu dechu a představila nás. Pak jsem procházela fází seznamování se navzájem to je také velmi osobní, jemné a hluboké . Dále jsem se nenápadně ponořila do vlastního odhalení jak se cítím s vlastním dechem. Následuje fáze otevírací - zde jsem skrze svůj dech otevírala a objevovala mnoho nových možností. Zrození - zrození nového člověka propojeného s dechem. Celou dobu jsem byla hýčkaná, hlazená a opečovávaná vlastním dechem. DECH - tři písmena a tak velké to je! Moničko děkuji, že mi pomáháš sundat závoje a spatřovat mou vnitřní krásu.

Monika Voráčková

Právě minulou sobotu jsem dokončila cyklus Dechu s Monikou Hasalovou a byl to pro mě hodně silný prožitek, který mnou rezonuje stále. Pozvala jsem svůj dech, abych se sním spojila a díky práci s ním s podporou skupiny a pod jemným a laskavým a přitom pevným a bezpečným vedením Moniky jsem se dostala až do hlubokého spojení sama se sebou. Najednou jsem se cítila šťastná jen tak.... bez příčiny.... že "jen " dýchám a jsem. Jsem spojená se svým dechem a dává mi to sílu, klid, radost a plyne to dál, i když už cyklus skončil. Já dýchat život nepřestala. Ochutnala jsem a už se to stalo mou součástí. Děkuji. Jestli někdo ještě váhá, tak atˇ neváhá. :-D

Romana Annabell Budínová

Hezké dopoledne, Moniko. Děkuji moc za krásný večerní seminář, bylo to pro mě silné a zajímavé. Jsem na cestě už dva roky, ale s Tebou je to jiné a cítím, jak mi chyběl dotyk a ta pomoc je něco jiného, než to, čím jsem procházel. Vím, že mi pomáhá vše, co dělám a jen Tvůj seminář mě posunuje rychleji a cítím z Tebe vnitřní sílu a bezpečí. Děkuji za to, že jsem Tě poznal a těším se na další setkání. Cítím se radostný. Děkuji Ti a měj hezký den.

Pavel T.