Akce PRAHA

Přednášky, krátké akce a termíny v Praze.

Přednášky a léčivá setkání

V Praze pod organizací a záštitou kamaráda Petera Bartala pořádáme zážitkové semináře a léčivá setkání. Více o našich akcích naleznete na  www.peterbartal.cz

naše nejbližší akce je:

18.4.2018   18:30 - 21:30 Změň své slovo, změníš život,
Místo konání: Studio K3, Karlovo náměstí 3, Praha 2 - Nové Město (2. patro)

Silou svého slova změníš celý svůj život, chceš-li. 
Tvé slovo a tvá myšlenka utvářejí tvůj život. To jsme slyšeli tolikrát, ale jak se to děje? Jak vlastně funguje mysl? Jak to, že některé pozitivní afirmace nefungují?
Některá slova nebo fráze používáme ve svém životě nevědomně, automaticky a ani si to neuvědomujeme. Jestliže energie našich myšlenek stále působí - co vlastně vytváříme,  v sobě a okolo sebe?
 
Jak to, že někdo je ve svém projevu pravdivý a jinému nevěříme. Jak to, že někdo na co sáhne to mu jde a jinému ne. Souvisí to s vaším slovem? Souvisí! Se slovem a tvou myšlenkou. Ukážeme si cestu k vaší autetičnosti.
 
Součástí semináře budou praktická cvičení abyste cítili jak vaše slova působí  - v rámci dialogu s ostatními, ale především v rámci rozhovoru sami se sebou...
 
Doporučená cena: 400 Kč 
Registrace: Zašlete e-mail se svým jménem a telefonním číslem na adresu: p.barny@post.cz
Kontaktní osoba: Petr Bartal 604 539 415

Více zdehttps://www.peterbartal.cz/products/zmen-sve-slovo-streda-18dubna/

 


Osobní setkání a terapie v Praze

Pokud máte zájem o osobní setkání, napište mi nebo zavolejte pro domluvení termínu.

termíny Praha:  nejvhodnější je spojit termín vaší konzultace s datem probíhajících přednášek - viz níže.
Máte-li potřebu aktuálnějšího data - zavolejte nebo napište pro domluvení termínu.

Nejbližší termíny konzultací a setkání si lze domluvit podle termínů dalšího cyklu dechu: 

Podzimní termíny:  druhý cyklus dechu: 2.10, 9.10, 16.10, 23.10, 30.10.2018 

cena:  2.000,- za terapii - cca 1,5 hod.,   Prosím rezervuj si pro sebe prostor 2 hodiny.

Můžeme pracovat i ve vodě - viz www.milujiplavani.com
informace: info@monikahasalova.cz

podmínky účasti na terapeutických sezeních

pokračující kurz - následuje po cyklu 1, či víkendovém semináři Dechová extáze


Bez jídla vydržíš mnoho dní, bez vody méně, ale bez dechu to počítáš na minuty a na vteřiny...
Víš, že je tvůj život spojený s dechem, ALE JSI S NÍM SPOJENÝ TY?

Skrze dech se lze spojit se svou silou, uzdravit a zmírnit bolesti, ale také jej používáme na oddělení se od bolesti. Když nedýcháš - necítíš.

Když se s dechem spojíš - propojuješ své vědomí skrze své tělo s Univerzálním zdrojem síly a energie.

Život začíná prvním nádechem a končí posledním výdechem. Dech oživuje, nabíjí energií, doprovází životem… Kolik vydržíš bez jídla, kolik bez pití a kolik bez dechu?

V našich životech máme narození dítěte spojeno s pláčem. Slýcháme: “Ten hodně brečí - to je dobře, bude mít silné plíce.” Ale je tomu skutečně tak? Jak vypadá první nádech a co vše je s ním spojeno?

První nádech a zkušenost s ním vytvoří vzorec, otisk který nastavuje náš vztah k dechu a energii, která přichází. Je to nevědomé a přitom tak silně působící. Působí to skrze celý náš život. Mnoho potíží přichází skrze dech a též již většina může být dechem změněna a upravena.

Dech je mocný nástroj k meditaci, ke spojení se svým podvědomím a spojením se svou vnitřní silou. 
- Proč východní kultury tak pracují s dechem?
- Proč je dech základním nástrojem pro sebepoznání?

Co se stane pokud se na tento pramen znovu napojíme?
- Jak ovlivní první nádech náš život?
- Jak zajistit aby první nádech proběhl spontánně - co to přináší do života?
- Jak pomoci sobě a svým dětem a to v jakémkoli věku spojit se s dechem a skrze něj se svým vnitřním prostorem a zdrojem energii uvnitř sebe.
Skrze dech vedeme mysl do místa léčení, klidu, ticha a relaxace.
- Jak se dechem spojit s Universem v sobě...

Milí přátelé, tyto informace mohou zásadně změnit váš pohled na život a ovlivnit zdraví a kvalitu života vám i vašim dětem.

Nádechem přijímáme energii, kterou výdechem proměňujeme na expresi, vyjádření se - pokud zde je nějaké omezení, projevuje se nedostatek v mnoha oblastech a úrovních života. 

Cyklud Dech proud života - PRAHA Ježkova 14, MAITASUNA centrum osobního rozvoje

5 setkání, 3 hodiny 18:30 - (21:30) 
úterý  - 2.10, 9.10, 16.10, 23.10, 30.10.2018 
cena za cyklus 2. 690,-

5 setkání, 2,5 - 3 hodiny 18:30 - 21:30  
Nový cyklus Dech proud života 
cena za cyklus 2.690,- 

Vezměte s sebou podložku či deku na ležení, polštářek či bobíka na sezení, pohodlné oblečení a psací potřeby. 
Prosím přihlašte se na info@vedomyzivot.com  či na 730 129 466 a pošlete zálohu 1.000,-

Na viděnou a v souladu s proudem našeho dechu Monika

Právě minulou sobotu jsem dokončila cyklus Dechu s Monikou Hasalovou a byl to pro mě hodně silný prožitek, který mnou rezonuje stále. Pozvala jsem svůj dech, abych se sním spojila a díky práci s ním s podporou skupiny a pod jemným a laskavým a přitom pevným a bezpečným vedením Moniky jsem se dostala až do hlubokého spojení sama se sebou. Najednou jsem se cítila šťastná jen tak.... bez příčiny.... že "jen " dýchám a jsem. Jsem spojená se svým dechem a dává mi to sílu, klid, radost a plyne to dál, i když už cyklus skončil. Já dýchat život nepřestala. Ochutnala jsem a už se to stalo mou součástí. Děkuji. Jestli někdo ještě váhá, tak atˇ neváhá. :-D

Romana Annabell Budínová

Prošla jsem s |Moničkou cyklus dechu. Je to jedno velké RANDE velmi krásné, silné, hluboké, niterné emocionální a především MÉ. Monička mě jemně přivedla k vlastnímu dechu a představila nás. Pak jsem procházela fází seznamování se navzájem to je také velmi osobní, jemné a hluboké . Dále jsem se nenápadně ponořila do vlastního odhalení jak se cítím s vlastním dechem. Následuje fáze otevírací - zde jsem skrze svůj dech otevírala a objevovala mnoho nových možností. Zrození - zrození nového člověka propojeného s dechem. Celou dobu jsem byla hýčkaná, hlazená a opečovávaná vlastním dechem. DECH - tři písmena a tak velké to je! Moničko děkuji, že mi pomáháš sundat závoje a spatřovat mou vnitřní krásu.

Monika Voráčková

Hezké dopoledne, Moniko. Děkuji moc za krásný večerní seminář, bylo to pro mě silné a zajímavé. Jsem na cestě už dva roky, ale s Tebou je to jiné a cítím, jak mi chyběl dotyk a ta pomoc je něco jiného, než to, čím jsem procházel. Vím, že mi pomáhá vše, co dělám a jen Tvůj seminář mě posunuje rychleji a cítím z Tebe vnitřní sílu a bezpečí. Děkuji za to, že jsem Tě poznal a těším se na další setkání. Cítím se radostný. Děkuji Ti a měj hezký den.

Pavel T.

Milá Moni, moc ti děkuji za cykly dechů. Jsem moc vděčná, že jsem je prožila. Potkání s dechem pro mne bylo úžasné cestování, při kterém jsem objevila spoustu nových pocitů a našla dávno zapomenuté. Setkala jsem se s dechem a potkala sebe. Toto setkání nastartovalo další bádání a poznávání se. Moc díky za jemné a citlivé provázení, díky kterému jsem se přijala, našla opět jistotu a důvěru. Mizí odsuzování a posuzování, spousta obav a strachů. Vše je nové a zároveň důvěrně známé. Přijímám situace, které mne dřív dostávaly na kolena, užívám si život se vším co mi nabízí a raduju a těším se z vůní, slunce, brouzdání v mokré trávě....... Moc děkuji. Přála bych všem, aby cyklus dechů mohli absolvovat a dalo jim to tolik co mě. Moc děkuji za tvá slova,která se mnou vždy rezonovala, pohladila duši a dala mi odpovědi. Těším se na další setkávání Míša

Michaela V.