Akce ČESKÉ BUDĚJOVICE

Přednášky, meditace, tai chi, požehnání lůna osobní konzultace a setkávání v Č.BUDĚJOVICÍCH.

Osobní setkání, léčivý rozhovor a terapie v Č. B.

Pokud máte zájem o osobní setkání, napište mi nebo zavolejte pro domluvení termínu.

cena:  1.500,- za terapii - cca 1,5 - 2 hod,  můžeme pracovat i ve vodě - viz www.milujiplavani.com

podmínky účasti na terapeutických sezeních

Přednášky v Českých Budějovicích

Všechny přednášky a setkávání mají vypsané téma, kterým vás provedu k praktickým krokům ve vašem životě. Budu o tématu mluvit vždy v praktických souvislostech.

V Českých Budějovicích se můžeme potkat na pravidelných setkáních v Centru Setkávání. Níže naleznete vypsané termíny pro setkání.


Centrum Setkávání  18:30 - 21:00 hod.   Více o jednotlivých tématech a nové termíny přednášek a setkávání naleznete na  na www.centrum-setkavani.cz

 

Dech - proud života / dechový cyklus

 

Začíná to prvním nádechem a končí posledním výdechem.  Dech oživuje, nabíjí energií, doprovází životem…  Kolik vydržíš bez jídla, kolik bez pití a kolik bez dechu?

Skrze dech se lze spojit se svou silou, uzdravit a zmírnit bolesti, ale také jej používáme na oddělení se od bolesti. Když nedýcháš - necítíš.

Více o celém cyklu nalezneš zde

 

TAI CHI a ČCHI KUNG  jako cesta k harmonii

CVIČENÍ TAI CHI A ČCHI KUNG v roce 2018

TAI CHI
středa od 17,00 do 18,30 hod. 

ČCHI KUNG 
úterý od 17.30 - 19:00 hod.
čtvrtek od 17,00 do 18,00 hod. 

Co potřebujete je jen chuť pečovat sami o sebe, karimatku či deku, meditační polštářek a pohodlné oblečení, ve kterém se budete cítit uvolněně.

Při platbě jednotlivých lekcí, stojí každá jedna 150,-
Kontakt: Dana Eriell Chyňavová
tel. 606 079 664, chynavova.dana@gmail.com

Před mnoha lety se mě můj malý syn při rozpravách o životě a smrti zeptal „ a maminko, jak dlouho si to tady plánuješ?“ a já bez přemýšlení vyhrkla do „140“.

Od té doby to tak mám, někdy se tomu trochu smějeme, ale uvnitř cítím hlubokou víru v moudrost svého těla. No a k tomu na jedné z přednášek tradiční čínské medicíny slyším, jak přednášející říká „naše těla jsou nastavena na životnost až 150 let, jenže se o ně málo staráme“ a už to do sebe krásně zapadá……….. 

Umíme naslouchat svému tělu, když k nám jemně promlouvá a pomáhá svými signály rozpoznat, co je nám k užitku a co už ne?
Zvu vás na společnou cestu k přirozené harmonii, na cestu ke zvýšení citlivosti našeho těla a otevření srdce skrze cvičení Dana Eriell Chyňavová

 

Požehnání ženského lůna a léčení lůna

Požehnání Lůna, které poskytuji jako Moon Mother, uzdravuje ženské tělo a působí na místa ženské síly, která probouzí.
Je to dar hluboké energie a dar opětovného spojení se se svou ženskou podstatou a ženskostí a moudrostí.

Požehnání lůna a jeho působení  na fyzické rovině:
- odstraňuje bolestivou menstruaci
- vrací nás zpět do menstruačního cyklu a jeho pravidelnosti
- napomáhá k otěhotnění apod.

Při naší společné práci je naše první setkání delší. Vaše uvědomění si souvislostí, je pro změnu a trvalost výsledku zcela zásadní. 

setkání: Zvědomovací, léčivý rozhovor, informace k požehnání, očištění vašeho těla, požehnání samotné, relaxace a ukotvení do vašeho života energií a procesu požehnání.  

Požehnání lůna se opakuje dle potřeb, ale ne častěji než jednou za 28 dní, kdy pracuje v celém lunárním měsíci. Pouze v určitých případech častěji) 

4  hodinový rituál s požehnáním lůna:  1600,- Při práci se skupinou 3 a více žen je cena 1.100,-

Léčení lůna

lze provádět kdykoli, je vhodné jako příprava pro požehnání lůna. Ozdravujeme a oživujeme oblast našeho lůna a břicha. Setkání začneme krátkým rozhovorem, pokračuje energetické očištění, léčení lůna, relaxace, ukotvení a zvědomění pro přenesení do vašeho života. Léčení 1,5 hod. 800,-

Ahoj Moniko, s odstupem ještě jednou děkuji za Požehnání ženského lůna. Posílám ti poděkování. Díky tobě jsem ve svých 34 letech dostala to, co cítím že by každá dívka měla dostat již s první menstruací. Cítím se nyní vítaná mezi svými sestrami, a vím, že i já opravdu patřím mezi ženy. Chápu, že my ženy si rozumíme i beze slov, skrze vědomí, že v našich lůnech je děloha nesoucí hlubokou moudrost. Od rituálu s tebou cítím silné propojení s ženskou silou mnoho generací nazpět. Najednou se jako žena necítím ani méněcenná, ani vyloučená. Jsem prostě jednou z nás! Děkuji za tvé pevné a laskavé vedení.

Šárka Kmochováhttp://oslavazivota.cz