Akce ČESKÉ BUDĚJOVICE

Přednášky, meditace, tai chi, požehnání lůna osobní konzultace a setkávání v Č.BUDĚJOVICÍCH.

Osobní setkání, léčivý rozhovor a terapie v Č. B.

Pokud máte zájem o osobní setkání, napište mi nebo zavolejte pro domluvení termínu.

cena:  1.500,- za terapii - cca 1,5 - 2 hod,  můžeme pracovat i ve vodě - viz www.milujiplavani.com

podmínky účasti na terapeutických sezeních

Přednášky v Českých Budějovicích

Všechny přednášky a setkávání mají vypsané téma, kterým vás provedu k praktickým krokům ve vašem životě. Budu o tématu mluvit vždy v praktických souvislostech.

V Českých Budějovicích se můžeme potkat na pravidelných setkáních v Centru Setkávání. Níže naleznete vypsané termíny pro setkání.


Centrum Setkávání  18:30 - 21:00 hod.  230,- více o jednotlivých tématech a nové termíny přednášek a setkávání naleznete na  na www.centrum-setkavani.cz

 

Dech - proud života / dechový cyklus

 

Začíná to prvním nádechem a končí posledním výdechem.  Dech oživuje, nabíjí energií, doprovází životem…  Kolik vydržíš bez jídla, kolik bez pití a kolik bez dechu?

Skrze dech se lze spojit se svou silou, uzdravit a zmírnit bolesti, ale také jej používáme na oddělení se od bolesti. Když nedýcháš - necítíš.

Více o celém cyklu nalezneš zde

 

CVIČENÍ TAI CHI A ČCHI KUNG ZAHAJUJEME V ZÁŘÍ V TÝDNU OD 18.9. 2017

TAI CHI
úterý od 17,30 do 19,00 hod. skupina pokročilí
středa od 17,30 do 19,00 hod. skupina ZAČÁTEČNÍCI

ČCHI KUNG 
čtvrtek od 17,00 do 18,00 hod. 

Co potřebujete je jen chuť pečovat sami o sebe, karimatku či deku, meditační polštářek a pohodlné oblečení, ve kterém se budete cítit uvolněně.

Při platbě jednotlivých lekcí, stojí každá jedna 150,-
Kontakt: Dana Eriell Chyňavová
tel. 606 079 664, chynavova.dana@gmail.com

Před mnoha lety se mě můj malý syn při rozpravách o životě a smrti zeptal „ a maminko, jak dlouho si to tady plánuješ?“ a já bez přemýšlení vyhrkla do „140“.

Od té doby to tak mám, někdy se tomu trochu smějeme, ale uvnitř cítím hlubokou víru v moudrost svého těla. No a k tomu na jedné z přednášek tradiční čínské medicíny slyším, jak přednášející říká „naše těla jsou nastavena na životnost až 150 let, jenže se o ně málo staráme“ a už to do sebe krásně zapadá……….. 

Umíme naslouchat svému tělu, když k nám jemně promlouvá a pomáhá svými signály rozpoznat, co je nám k užitku a co už ne?
Zvu vás na společnou cestu k přirozené harmonii, na cestu ke zvýšení citlivosti našeho těla a otevření srdce skrze cvičení Dana Eriell Chyňavová

 

Požehnání ženského lůna a léčení lůna

Požehnání Lůna, které poskytuji jako Moon Mother, uzdravuje ženské tělo a působí na místa ženské síly, která probouzí.
Je to dar hluboké energie a dar opětovného spojení se se svou ženskou podstatou a ženskostí a moudrostí.

Požehnání lůna a jeho působení  na fy
zické rovině:
- odstraňuje bolestivou menstruaci
- vrací nás zpět do menstruačního cyklu a jeho pravidelnosti
- napomáhá k otěhotnění apod.

Při naší společné práci je naše první setkání delší. Vaše uvědomění si souvislostí, je pro změnu a trvalost výsledku zcela zásadní. 

setkání: Zvědomovací, léčivý rozhovor, informace k požehnání, očištění vašeho těla, požehnání samotné, relaxace a ukotvení do vašeho života energií a procesu požehnání.  Požehnání lůna se opakuje dle potřeb, ale ne častěji než jednou za 28 dní, kdy pracuje v celém lunárním měsíci. Pouze v určitých případech častěji)
3,5  hodinový rituál s požehnáním lůna:  900,- Při práci se skupinou 3 a více žen je cena 700,-

léčení lůna

lze provádět kdykoli, je vhodné jako příprava pro požehnání lůna. Ozdravujeme a oživujeme oblast našeho lůna a břicha. Setkání začneme krátkým rozhovorem, pokračuje energetické očištění, léčení lůna, relaxace, ukotvení a zvědomění pro přenesení do vašeho života. Léčení 1,5 hod. 800,-

Ahoj Moniko, s odstupem ještě jednou děkuji za Požehnání ženského lůna. Posílám ti poděkování. Díky tobě jsem ve svých 34 letech dostala to, co cítím že by každá dívka měla dostat již s první menstruací. Cítím se nyní vítaná mezi svými sestrami, a vím, že i já opravdu patřím mezi ženy. Chápu, že my ženy si rozumíme i beze slov, skrze vědomí, že v našich lůnech je děloha nesoucí hlubokou moudrost. Od rituálu s tebou cítím silné propojení s ženskou silou mnoho generací nazpět. Najednou se jako žena necítím ani méněcenná, ani vyloučená. Jsem prostě jednou z nás! Děkuji za tvé pevné a laskavé vedení.

Šárka Kmochováhttp://oslavazivota.cz